עו"ד חני צרנובילסקי
משרד עורכי דין מתמחה בכל סוגי עסקאות המקרקעין

Hani Chernovilsky Lawyer 
specializes in all types of real estate transactions

עו"ד חני צרנובילסקי
משרד עורכי דין מתמחה בכל סוגי עסקאות המקרקעין

Hani Chernovilsky Lawyer 
specializes in all types of real estate transactions

עסקאות נדל"ן

עסקת נדל"ן היא אחת העסקאות המשמעותיות והגדולות שעומדים לבצע ולכן רצוי כי הלקוח שעומד לבצע רכישה או קניה או השכרה וכדומה… יהיה מיוצג על ידי עו"ד מקצוען ומיומן שיגע לשמור על זכויות הלקוח.
תחום הנדל"ן והמקרקעין הוא תחום מורכב ומסובך הטומן בחובו קשיים רבים ותשלומי מיסים ולכן יש לקחת עורך דין שמומחה בתחום שיוכל לצפות ולמנוע בעיות העלולות להתעורר בתהליך ביצוע העסקה.


במקרים של דירה מקבלן יש לברר כמה גורמים כמו זכויות המוכר בקרקע, התנאים המסחריים של הקרקע , אישורים מתאימים, היתרי בניה, האם זו קומבינציה , צווי הריבה היטלי השבחה המיסוי ועוד…


במקרים של רכישה מיד שנייה יש לבצע בדיקות בעירייה, בלשכת רישום המקרקעין או המינהל או חברה משכנת , לבדוק שעבודים, משכונות, צווי הריסה, חריגות שנייה, התחייבויות כלפי צד ג', משכנתאות, לבדוק שיש בסוף העסקה ת כל האישורים הנדרשים להעברת הזכויות , לוודא תשלומי מלוא המיסים , לוודא מנגנון הנאמנות ועוד….

ביצוע עסקאות של נדל"ן קניה ומכירה אינו דבר של מה בכך וכרוך במחשבה תחילה ולכן ההמלצה להיות מלווים בעורכי דין מומחים ובקיאים בתחום.

ניתן להתייעץ עם עו"ד חני צרנובילסקי לפני ההתקשרות בהסכם או בזכרון דברים על ידי פניה באתר, או על ידי תיאום פגישת היכרות ויעוץ שלאחריה בכל מקרה תרגישו בטחון ותקבלו ערך והבנה כיצד לגשת לעסקת הנדל"ן שלכם.